Zakázková výroba bezpečnostních tabulek

Nenašli jste v katalogu tabulku, kterou potřebujete? Nevadí!

Přestože je naše nabídka standardních bezpečnostních tabulek poměrně široká, stává se často, že požadujete tabulky v netypických rozměrech nebo s individuálními texty. Jsme schopni splnit jakýkoliv Váš požadavek, a to výrobou na zakázku. Jsme schopni zajistit výrobu již od jednoho kusu v plastovém i samolepícím provedení. Běžná dodací lhůta je cca 2 týdny, požadujete-li rychlejší dodávku, je nutné ji předem projednat a lze jí zpravidla vyhovět.
U samolepek v menších sériích vyrábíme tabulky digitálním tiskem, větší série zhotovujeme sítotiskem. Pro variantu plastové tabulky používáme pro malé série UV tisk, pro velké série opět sítotisk. Samozřejmě před zahájením výroby vždy zkalkulujeme cenu, případně ji nabídneme v různých množstevních variantách.

Zakázkovou výrobu zajišťujeme i u smaltů. I zde lze požadovat jen jeden kus, cena je však kalkulována individuálně podle konkrétního požadavku. Dodací lhůta je cca 4 týdny. Na zakázku vám vytvoříme smaltované cedule všech možných velikostí, tvarů a rozměrů. Pro své zákazníky jsme realizovali smaltované cedule sloužící jako domovní číslo, cedule s číslem, uliční cedule, uliční tabule, informační tabule, vývěsní štíty, dveřní štítky, výrobní a potrubní štítky. Pro obce a veřejný sektor uvítací cedule obce, označení školky, cedule zákazu parkování, státní znak a mnoho dalších smaltovaných cedulí.


Rádi vám poradíme, uděláme grafický návrh - pište nebo volejte!