Aktuálně⚠️Expedice je bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr ve speciální režimu. Více zde⚠️

Zakázková výroba bezpečnostních tabulek

Nenašli jste v katalogu tabulku, kterou potřebujete? Nevadí!

Přestože je naše nabídka standardních bezpečnostních tabulek poměrně široká, stává se často, že požadujete tabulky v netypických rozměrech nebo s individuálními texty. Jsme schopni splnit jakýkoliv Váš požadavek, a to výrobou na zakázku. Oproti minulým rokům jsme jako novinku zavedli výrobu již od jednoho kusu technikou plotter v plastovém i samolepícím provedení. Běžná dodací lhůta je 2-3 týdny, požadujete-li rychlejší dodávku, je nutné ji předem projednat a lze jí zpravidla vyhovět.

Pro Vaši představu předkládáme orientační ceník zakázkové výroby plastových a samolepících tabulek. Do počtu barev se nezapočítává podkladní bílá barva. Ceny jiných sérii nebo vyšších počtů barev sdělíme na základě konkrétního požadavku. Při požadovaném množství kolem 25 ks volíme techniku sítotisku nebo plotteru na základě cenové výhodností. U formátů menších než je A7 je cena shodná s cenou tohoto formátu. Uvedené kalkulace jsou stanoveny za 1 ks bez DPH. Zakázkovou výrobu zajišťujeme i u smaltů. I zde lze požadovat jen jeden kus, cena je však kalkulována individuálně podle konkrétního požadavku. Dodací lhůta je zpravidla do 3-4 týdnů.

CENÍK ZAKÁZKOVÉ VÝROBY PLASTOVÝCH TABULEK ( za 1 ks bez DPH)

zakazkova[1]

 

Rádi vám poradíme, uděláme grafický návrh pište nebo volejte!

Smaltované cedule

Na zakázku vám vytvoříme smaltované cedule všech možných velikostí, tvarů a rozměrů. Pro své zákazníky jsme realizovali smaltované cedule sloužící jako domovní číslo, cedule s číslem, uliční cedule, uliční tabule, informační tabule, vývěsní štíty, dveřní štítky, výrobní a potrubní štítky. Pro obce a veřejný sektor uvítací cedule obce, označení školky, cedule zákazu parkování, státní znak a mnoho dalších smaltovaných cedulí.