Aktuálně⚠️Expedice je bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr ve speciální režimu. Více zde⚠️

O nás

Bezpečnostní tabulky vznikla v roce 1994. Stala se smluvním nástupcem společnosti Vydavatelství a nakladatelství Práce Praha, která se tehdy rozhodla svoje několik desítek let trvající působení v oblasti produktů bezpečnosti práce ukončit. Veškeré tyto aktivity přenechala svému blanenskému středisku, které dosud bezpečnostní tabulky distribuovalo.

IMG_0057[1]


Vedení firmy Bezpečnostní tabulky se s tehdejší stagnací vypořádalo sázkou na podstatné rozšíření sortimentu. Vedle klasických plastových tabulek rozšířilo sortiment nejen o materiálové varianty jednotlivých typů, ale i o zcela nové produkty. Bezpečnostní technici tak mohou u jednoho dodavatele nakoupit tabulky plastové i smaltové, ohraničující pásky, ale i např. požární knihu nebo skříňku na klíče. Tuto službu dodnes nemůže nabídnout žádná jiná firma působící v tomto oboru.


S produkty naší firmy se setkáte ve všech oblastech hospodářství České republiky. Mezi své zákazníky řadíme jaderné elektrárny, hutě, energetické společnosti, dopravní podniky, školy, státní úřady, ale na druhé straně i drobné firmy nebo živnostníky. Vzájemná dobrá spolupráce je dána zejména tím, že naše výrobky jsou vždy v souladu s platnou legislativou a že jsme schopni obratem reagovat na naléhavé požadavky odběratele. Veškerý sortiment uvedený v nabídkovém katalogu máme totiž skladem k okamžité dispozici. Jakýkoliv specifický požadavek vyrobíme na zakázku.

IMG_0058[1]


Firma Bezpečnostní tabulky je pravidelným návštěvníkem významných veletrhů a výstav, jako jsou Interprotec a Pyros v Brně, Ampér v Praze nebo Mezinárodní strojírenský veletrh. I zde se tedy s námi a s našimi výrobky můžete setkat.


Pokud Vás naše stránky zaujmou , budete-li potřebovat naše služby nebo požadovat hlubší informace, využijte prosím e-mailového kontaktu. Velice rádi Vám odpovíme.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení