O nás

Bezpečnostní tabulky vznikla v roce 1994. Stala se smluvním nástupcem společnosti Vydavatelství a nakladatelství Práce Praha, která se tehdy rozhodla svoje několik desítek let trvající působení v oblasti produktů bezpečnosti práce ukončit. Veškeré tyto aktivity přenechala svému blanenskému středisku, které dosud bezpečnostní tabulky distribuovalo.

IMG_0057[1]


Vedení firmy Bezpečnostní tabulky se s tehdejší stagnací vypořádalo sázkou na podstatné rozšíření sortimentu. Vedle klasických plastových tabulek rozšířilo sortiment nejen o materiálové varianty jednotlivých typů, ale i o zcela nové produkty. Bezpečnostní technici tak mohou u jednoho dodavatele nakoupit tabulky plastové i smaltové, ohraničující pásky, ale i např. požární knihu nebo skříňku na klíče. Tuto službu dodnes nemůže nabídnout žádná jiná firma působící v tomto oboru.


S produkty naší firmy se setkáte ve všech oblastech hospodářství České republiky. Mezi své zákazníky řadíme jaderné elektrárny, hutě, energetické společnosti, dopravní podniky, školy, státní úřady, ale na druhé straně i drobné firmy nebo živnostníky. Vzájemná dobrá spolupráce je dána zejména tím, že naše výrobky jsou vždy v souladu s platnou legislativou a že jsme schopni obratem reagovat na naléhavé požadavky odběratele. Veškerý sortiment uvedený v nabídkovém katalogu máme totiž skladem k okamžité dispozici. Jakýkoliv specifický požadavek vyrobíme na zakázku.

IMG_0058[1]


Firma Bezpečnostní tabulky je pravidelným návštěvníkem významných veletrhů a výstav, jako jsou Interprotec a Pyros v Brně, Ampér v Praze nebo Mezinárodní strojírenský veletrh. I zde se tedy s námi a s našimi výrobky můžete setkat.


Pokud Vás naše stránky zaujmou , budete-li potřebovat naše služby nebo požadovat hlubší informace, využijte prosím e-mailového kontaktu. Velice rádi Vám odpovíme.