Velkoobchod

Pokud se chcete stát odběratelem za velkoobchodní ceny, zaregistrujte se prosím na našich stránkách. Jestliže jste již registrováni, budou vám velkoobchodní práva aktivována našim pracovníkem na vašem strávajícím účtu (přihlašovací jméno, heslo a další údaje zůstavají nezměněné). Čerpání VO cen je možné pouze prostřednictvím centrály Blansko, prodejny v Praze a Brně fungují výhradně jako maloobchodní prodejny.


Poté nás prosím kontaktujte na e-mail tabulky@tabulky.cz, přes kontaktní formulář nebo na telefonu +420 516 415 811.

Grafické zobrazení maloobchodu a velkoobchodu je shodné. Liší se jen v cenách zboží dle nastavených obchodních práv. Pokud vám práva pro velkoobchod nebyla nastavena, budete nakupovat ve standardních cenových relacích.

Pravidla vstupu do velkoobchodu bezpečnostních tabulek: Velkoobchod Vám bude zpřístupněn v případě, že provozujete podnikatelskou činnost v oblasti BOZP a PO, a také v případě nákupu za účelem dalšího prodeje zboží v souvislosti se zmiňovanými obory. Při posuzování žádostí o zařazení do velkoobchodní sekce budeme maximálně flexibilní a v případě nejasností vás budeme kontaktovat.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Pro partnery nabízíme také možnost provizního (affiliate) systému. Doporučte naše výrobky a získejte provize z uskutečněných objednávek.