Výrobní štítky

Nedílnou součástí snad každého výrobku je také jeho označení, které odpovídá podmínkám stanoveným zákonem. Zákazník díky takovému označení přesně ví, co kupuje, a prodejce zase nemusí každému klientovi zvlášť vysvětlovat, co je který produkt zač. Mimo to využije značení často i výrobce ve výrobním procesu, zejména pokud je logisticky složitější. Díky značení je možná jednoduchá, rychlá a přesná identifikace kdykoliv v procesu výroby, ať už jde o specifikaci produktu, nebo mnohdy také informace o odběrateli či objednavateli produktu.


Pokud má označení výrobku být trvalé a neměnné, umisťuje se na produkt výrobní štítek. Výrobní štítek může mít také větší množství podob, vždy je ale vyroben z odolného materiálu – my jsme schopni zajistit samolepící PVC štítky nebo plastová označení. Tyto materiály jsou vhodné pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru, kde například s obyčejným papírovým štítkem rozhodně neuspějete. Tvary, materiály, technologie výroby, rozměry i barevná provedení štítků mohou být různé. Odvíjí se jednak od přání zákazníka, ale také závisí na konkrétním typu zakázky – například se odvíjí od toho, pro jaké výrobky jsou štítky určeny, nebo jestli půjde o kusovou či sériovou výrobu.


Výrobní štítky se obvykle vyrábějí na zakázku, kdy zákazník sám dodá podklady pro vyhotovení štítku. Výrobní štítky mohou nést informace jak technického rázu, tak třeba i údaje sloužící k identifikaci prodejce či výrobce, včetně loga či jiných grafických prvků. Nejčastěji přitom slouží štítky k technickému označování strojů, výrobků a zařízení, značení vozidel či součástek. Doba výroby štítku závisí především na složitosti požadavků zákazníka, obvykle trvá cca 2 týdny .

Máte zájem o výrobní štítky? Kontaktujte nás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení